Browse By

The Color Run Poland

Historia biegu The Color Run rozpoczęła się sześć lat temu, a wydarzenie zostało określone jako „najszczęśliwsze 5 km na świecie”. Bieg jest organizowany nie tylko w Polsce, ale również Stanach Zjednoczonych, Chinach czy Australii. W Poznaniu i Warszawie po  raz pierwszy odbył się w 2015 roku. Dziś statystyki mówią same za siebie – 300 imprez w ponad 40 państwach. Jak mówią organizatorzy, celem wydarzenia jest zarażanie ludzi pozytywnym myśleniem oraz wspieranie zdrowego stylu życia.

The Color Run

W tym roku będzie miała miejsce już szósta edycja The Color Run™ Dream World Tour 2017. Dodatkową atrakcją oprócz chmury proszków będzie specjalna chmura piany. W wydarzeniu mogą brać zarówno początkujący, jak i zaawansowaniu biegacze. Dystans można przejść lub przebiec, najważniejsze jest, aby dobrze się przy tym bawić. Warto pamiętać, aby w dniu biegu ubrać się na biało po to, aby na mecie zakończyć bieg pokolorowanym w wszystkie możliwe kolory tęczy. Pamiętaj, że w tym biegu każdy jest zwycięzcą.

Warto dodać, że The Color Run™ Dream World Tour to nie tylko doskonała zabawa, ale również współpraca z organizacjami charytatywnymi. Organizatorom udało się przekazać im już ponad 3 miliony dolarów. W tym roku w wydarzeniu można wziąć udział w trzech miastach: Dąbrowie Górniczej, Poznaniu i Warszawie. Start planowany jest także we wrześniu, ale nie podano jeszcze bliższych szczegółów. Aktualne informacje można znaleźć na stronie thecolorrun.pl oraz na profilu w mediach społecznościowych The Color Run Poland.

Uczestnicy biegu