Browse By

Dlaczego warto odwiedzić salon samochodów Toyoty?

Toyota jest popularną marką pojazdów, które bardzo często określane są jako niezawodne. W szczególności są więc nimi zainteresowane osoby, które raczej nie chcą zmieniać auta co rok czy nawet co kilka lat, ale szukają pojazdu, który nie będzie się psuł przez naprawdę długi czas użytkowania.

Wśród najpopularniejszych pojazdów Toyoty można znaleźć zarówno mniejsze auta do jazdy miejskiej, samochody o bardziej sportowym charakterze jak i SUV-y. Pozwala to wybrać pojazd, który będzie spełniał nasze oczekiwania i który będzie służył nam przez lata. W ramach autoryzowanych punktów sprzedaży możemy zapoznać się z najnowocześniejszymi, nowymi propozycjami pojazdów, ale też w przypadku wielu salonów zaraz obok prowadzony jest także komis samochodów danej marki. Pozwala to podczas jednej wizyty poznać ofertę zarówno pojazdów nowych jak i już używanych. Tak jest w przypadku jednego z punktów, który znajduje się w stolicy, a jest to salon Toyoty w Warszawie na Okęciu.

Polecane auto typu SUV- Toyota CH-R

Jest to jedna z najnowocześniejszych propozycji marki, gdzie sportowa stylistyka łączy się z cechami charakterystycznymi dla większych aut typu SUV. Auto jest bardzo komfortowe w użytkowaniu i lekko się prowadzi. W zależności od wariantu, średnie zużycie paliwa może być niższe niż 5 l/a. Toyota CH-R może jeździć z maksymalną prędkością do 180 km/h.

Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na nietuzinkowy wygląd tego modelu, wspaniale dobrane schematy kolorów, a także na dostępność Toyoty CH-R w dwóch wariantach: jako silnik 1,8 z napędem hybrydowym 122 KM oraz jako silnik 2,0 z napędem hybrydowym 184 KM. Na uwagę zasługuje także luksusowo zaprojektowane wnętrze liczne, nowoczesne udogodnienia, takie jak: inteligentny tempomat adaptacyjny, kamera cofania ze statycznymi liniami pomocniczymi czy też układ detekcji przeszkód. Wszystkie te udogodnienia znacząco wpływają na komfort jazdy, ale też mogą czynić ją znacznie bezpieczniejszą.

Dlaczego warto wybierać pojazdy z napędem hybrydowym?

Toyota jest nie tylko liderem niezawodności, ale też marką, która słynie ze sprzedaży doskonale sprawdzających się w praktyce samochodów z napędem hybrydowym i to już lat. Marka ma na swoim koncie już kilka generacji aut z takim właśnie napędem. Więcej szczegółów związanych z tym, w jaki sposób działa taki napęd znajdziemy na stronie- https://www.toyota-okecie.pl/. Jest to jednak przede wszystkim napęd, który sam doładowuje się podczas jazdy, a co za tym idzie pozwala na dużą oszczędność paliwa i pieniędzy na tankowaniu.

Auto z napędem hybrydowym dobrze się prowadzi- najwyższa moc jest dostępna praktycznie od razu po naciśnięciu pedału gazu. Podczas jazdy miejskiej można korzystać tylko i wyłącznie z napędu elektrycznego. W standardzie mamy również pojazdy, które są wyposażone w automatyczną skrzynię biegów, która gwarantuje wysoki komfort jazdy. Odwiedzając salon Toyoty w Warszawie i oglądając modele, które najbardziej nas interesują również znajdziemy wiele informacji na temat napędu hybrydowego, tego, czym się charakteryzuje i jakie są jego największe zalety.