Browse By

Nowoczesne zamiatarki uliczne- czyli jakie?

Nowoczesne zamiatarki uliczne, chociażby takie, jakie oferuje Terberg Matec to pojazdy w pełni pomyślane i zaprojektowane tak, aby mogły doskonale spełniać swoją funkcję. Kompaktowy charakter tych maszyn, a także to, że są wyjątkowo zwrotne sprawia, że łatwo mogą dostać się w zakamarki miejskich ulic i chodników. Tym najbardziej charakterystycznym elementem tego pojazdu są dwie obrotowe szczotki, które mogą być sterowane niezależnie od siebie. W zależności od modelu konkretnego pojazdu, możemy mieć do czynienia z różnym rozstawem maksymalnym tych szczotek, a co za tym idzie inna będzie powierzchnia obszaru objętego pracą maszyny.

Zamiatarki elektryczne

Nowoczesne zamiatarki dostępne za pośrednictwem Terberg Matec są nie tylko lżejsze i bardziej kompaktowe, ale są też wyposażone w napęd przyszłości. To pojazdy elektryczne, które mogą pracować nawet całą dobę, dzięki zespołowi akumulatorów mogą pozostawać w pracy ciągłej przez cały, 8-godzinny dzień pracy. Sprzedaż zamiatarek tego typu to pewność, że oferowane są maszyny najlepsze w swojej klasie. Co istotne, zamiatarkę można naładować w dowolnym punkcie z energią elektryczną, a potrzebuje ona zaledwie 2-3 godzin czasu do tego, aby móc znów wyruszyć w teren.

Warto zauważyć, że sprzedaż zamiatarek to także przełomowe rozwiązanie w trosce o środowisko. Są to pojazdy, które w niemalże żaden sposób nie przyczyniają się do jego zanieczyszczenia.

Co taka zamiatarka ma w sobie?

Zamiatarki uliczne posiadają na wyposażeniu niemalże wszystko, co potrzebne do efektywnego sprzątania ulic. Oprócz szczotek zamiatających posiadają one także myjkę ciśnieniową, która można usuwać zabrudzenia i zanieczyszczenia wykorzystując silny strumień wody. Dodatkowy odkurzacz o sporej mocy może okazać się przydatny na przykład przy okazji usuwania liści z ulic i chodników. Mycie na mokro umożliwia ukryty we wnętrzu pojazdu duży zbiornik na wodę czystą, a także zbiornik na wodę już zużytą. Podczas pracy szczotek obrotowych następuje ich cykliczne zraszanie tak, aby ich ruch nie powodował unoszenia się pyłu oraz kurzu.